fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 28 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Premier upublicznił informację jak długo potrwają obostrzenia

Koronawirus Premier upublicznił informację jak długo potrwają obostrzenia

Jak długo potrwają obostrzenia i epidemia koronawirusa, zależy od dyscypliny i przestrzegania zaleceń sanitarnych – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

„Często jestem pytany, jak długo potrwa ta epidemia. Jedyną właściwą odpowiedzią jest: to zależy od naszej determinacji i dyscypliny, i sprawności w działaniu” – powiedział Morawiecki, który odwiedził powstający w Katowicach szpital tymczasowy.

„Od naszej determinacji i odpowiedzialności zależy, jak szybko będziemy w stanie przezwyciężyć koronawirusa w Polsce i w całej Europie i oby jak najszybciej mógł ten dzień nadejść” – dodał.

Wyraził przekonanie, że „wspólnie, razem tę walkę na pewno wygramy, ale tym szybciej ją wygramy, im bardziej będziemy trzymać się dyscypliny, wszystkich zaleceń sanitarnych”.

Dodał, że od ścisłego przestrzegania zasad – noszenia masek, utrzymywania dystansu, wietrzenia pomieszczeń – zależy, „czy będzie można już za trzy-cztery tygodnie mówić o łagodzeniu restrykcji”.

Zapewnił, że placówki mające odciążyć stałe szpitale i przyjmować pacjentów chorych na COVID-19 będą powstawały szybko. „Ale oby te miejsca nie były potrzebne” – powiedział.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x