fbpx
20 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Premier upublicznił informację jak długo potrwają obostrzenia

reklama
Wyślij przez
0

Jak długo potrwają obostrzenia i epidemia koronawirusa, zależy od dyscypliny i przestrzegania zaleceń sanitarnych – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

„Często jestem pytany, jak długo potrwa ta epidemia. Jedyną właściwą odpowiedzią jest: to zależy od naszej determinacji i dyscypliny, i sprawności w działaniu” – powiedział Morawiecki, który odwiedził powstający w Katowicach szpital tymczasowy.

„Od naszej determinacji i odpowiedzialności zależy, jak szybko będziemy w stanie przezwyciężyć koronawirusa w Polsce i w całej Europie i oby jak najszybciej mógł ten dzień nadejść” – dodał.

reklama

Wyraził przekonanie, że „wspólnie, razem tę walkę na pewno wygramy, ale tym szybciej ją wygramy, im bardziej będziemy trzymać się dyscypliny, wszystkich zaleceń sanitarnych”.

Dodał, że od ścisłego przestrzegania zasad – noszenia masek, utrzymywania dystansu, wietrzenia pomieszczeń – zależy, „czy będzie można już za trzy-cztery tygodnie mówić o łagodzeniu restrykcji”.

Zapewnił, że placówki mające odciążyć stałe szpitale i przyjmować pacjentów chorych na COVID-19 będą powstawały szybko. „Ale oby te miejsca nie były potrzebne” – powiedział.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze