3 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Gazeta Wyborcza Olsztyn promuje kobietę, która nawołuje do zajęcia się finansowaniem Stomilu z budżetu miasta

WiadomościGazeta Wyborcza Olsztyn promuje kobietę, która nawołuje do zajęcia się finansowaniem Stomilu...

Nie milkną echa ostatnich protestów w Olsztynie. Według Gazety Wyborczej Olsztyn Stomilowcy narazili się kobiecie, która składa zapytanie do ratusza odnośnie finansowania klubu.

reklama

W całym kraju trwają protesty i manifestacje związane z decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Protestują głównie kobiety, ale także studenci i młodzież. W ramach kontrmanifestacji, na protestach pojawiły się grupy kibiców Stomilu wraz z ugrupowaniami prawicowymi, którzy bronili dostępu do olsztyńskiej katedry. Grupę protestujących i kibiców musiała oddzielać policja.

Po tych wydarzeniach, na grupy kibicowskie wylało się sporo hejtu w Internecie, na co odpowiedzieli oni komunikatem, o którym pisaliśmy tutaj: Kibicie Stomilu o swoim udziale w proteście.

reklama

Gazeta Wyborcza Olsztyn opublikowała artykuł. Przedstawia w nim anonimową kobietę, która ma dopytywać się ratusza o kwestie finansowania klubu z budżetu miasta, a postawy kibiców. Twierdzi, że jest to agresywne i zagrażające życiu zachowanie, na co nie reagują władze miasta, które opłacają klub. Niezidentyfikowana kobieta ma pytać o możliwość obniżenia lub całkowitego zwrotu podatku dla kobiet.

[poll id=”14″]

Jak twierdzi dalej Gazeta Wyborcza Olsztyn, urzędnicy mają przygotowywać odpowiedź na te pytania. W artykule pojawia się bardzo wymowny śródtytuł: “Stomilowcy żołnierzami Kaczyńskiego?”

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Grot
1 listopada 2020 21:34

Tak szczerze w każdej umowie powinien być zapis dot. Pseudo kibicow. Jeżeli tacy występują i klub sobie z nimi nie radzi skończyć z jakimkolwiek finansowaniem danej drużyny. Są inne dyscypliny sportowe niż piłka nożna które warto finansować.

Polecane
Ogłoszenia