fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Jedna osoba w szpitalu po dachowaniu

Wiadomości Jedna osoba w szpitalu po dachowaniu

Po uderzeniu w drzewo, auto przewróciło się na dach.

28 października 2020 r. w godzinach przedpołudniowych do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego w Węgorzewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego za miejscowością Prynowo – powiat węgorzewski.

Natychmiast do zdarzenia zostały zadysponowane 2 zastępy węgorzewskich strażaków oraz zastęp Wojskowej Straży Pożarnej. Na miejscu okazało się, iż kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo oraz dachował. Samochodem podróżowały 2 osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora. Przybyła na miejsce Policja bada okoliczności zdarzenia.

Jedna osoba w szpitalu po dachowaniu
Autor zdjęcia: PSP Węgorzewo

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x