fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Szef olsztyńskiego sanepidu: „Padną nowe rekordy zakażeń”

reklama

Szef olsztyńskiego sanepidu nie ma wątpliwości, że zakażeń będzie tylko więcej. Nowe rekordy mają przewyższać obecne wyniki o setki przypadków.

Koronawirus na Warmii i Mazurach rozwija się w najlepsze. Rekordowe ilości zakażeń w regionie, osób na kwarantannie, hospitalizowanych i pod nadzorem epidemiologicznym, a ma być tylko gorzej.

Janusz Dzisko, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przestrzega przed rosnącą liczbą zakażeń w naszym regionie. Jak przyznał, miejsca w szpitalach zakaźnych w Ostródzie i Elblągu mogą szybko się wyczerpać, a wtedy będzie trzeba szukać nowej placówki do umieszczania chorych na COVID-19. Faworytem do otrzymania oddziału covidowego jest Szpital Miejski w Olsztynie, o czym pisaliśmy tutaj: Szpital covidowy w Olsztynie przesądzony?.

reklama

Zdaniem dyrektora sanepidu, w najbliższym czasie padną rekordy zakażeń, które mogą przewyższyć dotychczasowe wyniki w setkach. Sytuacja jest coraz bardziej poważna, w całym kraju wprowadzono żółtą strefę, co równało się ze zwiększeniem obostrzeń i ma pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa w kraju.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
pis Dzisko

To już pan wie?? Pewnie był telefon z centrali…

CZYTELNIK

Kazali mu też „zachorować”. Jak ogarnie robotę to przeniesie się do domu by „tyrać” 10 dni.

amik

A dlaczego nic nie piszecie o Morągu….. Zrobią tam odział Covidowy z zaskoczenia dla ludności?Podobno pisma już poszły….