fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 25 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Szef olsztyńskiego sanepidu: „Padną nowe rekordy zakażeń”

Koronawirus Szef olsztyńskiego sanepidu: "Padną nowe rekordy zakażeń"

Szef olsztyńskiego sanepidu nie ma wątpliwości, że zakażeń będzie tylko więcej. Nowe rekordy mają przewyższać obecne wyniki o setki przypadków.

Koronawirus na Warmii i Mazurach rozwija się w najlepsze. Rekordowe ilości zakażeń w regionie, osób na kwarantannie, hospitalizowanych i pod nadzorem epidemiologicznym, a ma być tylko gorzej.

Janusz Dzisko, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przestrzega przed rosnącą liczbą zakażeń w naszym regionie. Jak przyznał, miejsca w szpitalach zakaźnych w Ostródzie i Elblągu mogą szybko się wyczerpać, a wtedy będzie trzeba szukać nowej placówki do umieszczania chorych na COVID-19. Faworytem do otrzymania oddziału covidowego jest Szpital Miejski w Olsztynie, o czym pisaliśmy tutaj: Szpital covidowy w Olsztynie przesądzony?.

Zdaniem dyrektora sanepidu, w najbliższym czasie padną rekordy zakażeń, które mogą przewyższyć dotychczasowe wyniki w setkach. Sytuacja jest coraz bardziej poważna, w całym kraju wprowadzono żółtą strefę, co równało się ze zwiększeniem obostrzeń i ma pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa w kraju.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
Lubię to 1
Nie lubię 1

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: