fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Mistrzowie kickboxingu z Biskupca

Wiadomości Mistrzowie kickboxingu z Biskupca

Tytuł mistrza i wicemistrza kraju przywieźli zawodnicy Klubu Sportowego Egida sekcji w Biskupcu z Mistrzostw Polski Pointfighting i light contact dzieci i kadetów młodszych kickboxingu. Zawody odbyły się w dniach 9-11 października w Węgrowie.

Mistrzowie kickboxingu z Biskupca
Autor zdjęcia: powiat olsztyński

– Nasz Klub reprezentowało 5 zawodników z sekcji w Biskupcu: Hanna Nowakowska, Barbara Budek, Lena Kowalska, Aleksander Burczyk, Wojciech Nowakowski. Dzień 1. to zmagania w formule walk pointfighting. Mistrzynią Polski zostaje Hanna Nowakowska, która wygrywa wszystkie swoje pojedynki wysoką przewagą punktową. Również jej starszy brat Wojciech Nowakowski po wygranych czterech walkach musiał w finale uznać wyższość swojego rywala i przegrywa 6:2, zostając wicemistrzem Polski. Nie powiodło się Basi Budek, która – choć wygrała swój pierwszy pojedynek w ćwierćfinale – przegrywa z zawodniczką z Warszawy. Swoje pojedynki w eliminacjach również przegrywają Aleksander Burczyk oraz Lena Kowalska, choć nie można im odebrać ambicji, bo walczyli do samego końca o korzystny wynik. Dzień 2. to walki light contact, niestety tego dnia wracamy bez medalu, choć nie musiało tak się zakończyć. Wojciech Nowakowski swój pojedynek zdecydowanie prowadził, jednak kontuzja piszczela uniemożliwiła mu kontynuację walki. Po wygraniu pojedynku Wojtek znalazłby się w strefie medalowej. Również walka Basi mogła potoczyć się inaczej bo do samego końca walczyła jak równy z równym jednak zadecydowały szczegóły i niestety Basia przegrywa jednogłośną decyzją sędziów. Był to udany turniej w wykonaniu Naszych zawodników chodź pozostaje niedosyt. Natomiast w szeregach Klubu Sportowego Egida witamy mistrzynię oraz wicemistrza Polski – nie kryje dumy Bartosz Zabłotny, trener KS Egida.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom, trenerowi oraz rodzicom mistrzów. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Mistrzowie kickboxingu z Biskupca
Autor zdjęcia: powiat olsztyński

Mistrzowie kickboxingu z Biskupca
Autor zdjęcia: powiat olsztyński

Mistrzowie kickboxingu z Biskupca
Autor zdjęcia: powiat olsztyński

Źródło: Powiat Olsztyński

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x