fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 3 grudnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Zbliża się Warmiński Jarmark Świąteczny 2020. Zostań wystawcą

Wiadomości Zbliża się Warmiński Jarmark Świąteczny 2020. Zostań wystawcą

W dniach 10-13 grudnia br., odbędzie się Warmiński Jarmark Świąteczny – impreza z udziałem wystawców, tj. osób prywatnych oraz firm produkujących i sprzedających wyroby regionalne (spożywcze i rękodzielnicze), stowarzyszeń, restauratorów, rękodzielników i artystów.

Jak zostać jarmarkowym wystawcą? Wystarczy pobrać, wypełnić i podpisać kartę zgłoszeniową, zaakceptować regulamin oraz dostarczyć nam wszystkie ww. dokumenty.

Jak dostarczyć? Są trzy możliwości:

• pocztą na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, 10-058 Olsztyn z dopiskiem „Jarmark”
• pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem w tytule wiadomości „Warmiński Jarmark Świąteczny”
• osobiście w siedzibie organizatora: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, pokój 302, III piętro

Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 05.10.2020 do 15.11.2020 r. (liczy się data stempla pocztowego).

Do dnia 22.11.2020 r. Koordynator części handlowo – wystawienniczej poinformuje wszystkich chętnych do udziału w Jarmarku o przyjęciu bądź odrzuceniu zgłoszonej oferty.

szczegóły
Aleksandra Rogowska
tel.: 604-262-400
e-mail: [email protected]

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoMOK
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x