fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Potrącenie rowerzysty pod OBI. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

reklama
Wyślij przez
0

Do potracenia rowerzysty doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Sytuacja miała miejsce pod marketem budowlanym OBI.

Do zdarzenia doszło przed godziną 12 na ul. Leonharda. Rowerzysta jechał ścieżka rowerową. Potracił go samochód osobowy marki audi. 41-latek trafił do szpitala. – Sprawcą zdarzenia jest 63-letnia kobieta kierująca osobowym audi, skręcając w lewo na parking, doprowadziła do zderzenia z 41-letnim, prawidłowo jadącym, rowerzystą. Na skutek tego zdarzenia rowerzysta odniósł poważne obrażenia i został przetransportowany do szpitala – powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Potrącenie rowerzysty pod OBI. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala Potrącenie rowerzysty pod OBI. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala Potrącenie rowerzysty pod OBI. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala Potrącenie rowerzysty pod OBI. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze