Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Awaria ciepłownicza w Olsztynie

reklama

Z jej powodu część miejskich mieszkań została pozbawiona ciepłej wody i ogrzewania. Awaria ma zostać usunięta jeszcze dziś. 

Początek roku jest dla miasta dość pechowy – po pękających szynach tramwajowych uszkodzona została również sieć ciepłownicza. Problem pojawił się w niedzielę (3.01) około południa – pękła rura biegnąca w okolicy skrzyżowania al. Sikorskiego z ul. Obrońców Tobruku.

reklama

Jak podał dziś dyżurny miasta, awaria spowodowała obniżone parametry wody ciepłej i ogrzewania. Zimniej zrobiło się w części mieszkań przede wszystkim na Jarotach i Nagórkach. Problemy z dostarczeniem ciepła wystąpiły również na Zatorzu.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przeprasza olsztynian oraz prosi o cierpliwość. MPEC zapewnił również, że zarówno kortowska ciepłownia, jak i Michelin zwiększyły produkcję ciepła, aby dostarczyć je do mieszkań, wykorzystując inne odcinki sieci.

Skutki awarii mają zostać usunięte do około godz. 20.

reklama

styczeń, 2020

25STY17:00Paweł Piotr Reszka - spotkanie autorskie+czytanieTeatr Jaracza Olsztyn, ul. 1 Maja 4

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

4 KOMENTARZE

    • To trzymaj te kciuki, ale jak słucham Pana od świateł i ruchu w Olsztynie to raczej dumny z tego jest, ze nie mamy zielonej fali zrobionej jak powinno i ze ruch w Olsztynie jest jednym z najwolniejszych, więc na zmiany raczej poczekamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X