15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Śmiertelny wypadek. Prokurator zlecił sekcję zwłok

WiadomościŚmiertelny wypadek. Prokurator zlecił sekcję zwłok

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze powiatowej 1594N na trasie Jegławki-Wilczyny w gminie Srokowo. Na łuku drogi kierujący toyotą z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem który z kolei dachowała. W wyniku poniesionych obrażeń 67-letni mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku.

reklama

Wczoraj (27.09.2020) o godz. 22:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że na trasie Jegławki-Wilczyny w gm. Srokowo doszło do wypadku drogowego. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd dachował, a w środku znajduje się jedna osoba. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na drodze powiatowej nr 1594N na łuku drogi kierujący pojazdem marki Toyota Rav4 , 67-letni mieszkaniec gminy Srokowo z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd dachował. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Jak ustalili policjanci mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zostało przewiezione do prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

reklama

Policjanci apelują o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.ym.

Śmiertelny wypadek. Prokurator zlecił sekcję zwłok
??
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane