-0 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znany muzyk z Olsztyna występuje w Milionerach

WiadomościZnany muzyk z Olsztyna występuje w Milionerach

Już w poniedziałek, na ekranach telewizorów w teleturnieju „Milionerzy” o nawet milion złotych dalej walczyć będzie Łukasz Jędrys.

reklama

Groomer zadba o wygląd twojego auta, psa, basenu czy trawnika? Takie pytanie usłyszał w piatek „Milionerach” pan Łukasz Jędrys z Olsztyna. Za poprawną odpowiedź mógł otrzymać dwa tysiące złotych.

Odcinek jednak dobiegł końca, tak więc olsztynianin wystąpi w poniedziałkowym (28.09) odcinku popularnego teleturnieju „Milionerzy”, na antenie TVN o 20:55.

reklama

„Milionerzy” to kultowy teleturniej emitowany na antenie TVN. Na fotelu prowadzącego niezastąpiony Hubert Urbański. Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje.

Łukasz pierwsze autorskie piosenki powstały w roku 2009, przez kilka kolejnych lat Jędrys został dostrzeżony na licznych festiwalach. Był laureatem najstarszego w Polsce Studenckiego Festiwalu Piosenki, otrzymał pierwsze nagrody na Wieczornych Nastrojach, Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską. Obok własnych piosenek, zdobywał najwyższe laury za interpretacje utworów Jacka Kaczmarskiego (festiwale Nadzieja, Metamorfozy Sentymentalne). Otrzymał także nagrodę „Talent Olsztyna”.

reklama

Laureat XLIV Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne