fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

37-latek posiadał przy sobie fifkę z suszem. Trafił do celi. Teraz grozi mu 3 lata pozbawienia wolności

Wiadomości 37-latek posiadał przy sobie fifkę z suszem. Trafił do celi. Teraz grozi...

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 37-latkowi, który podczas legitymowania posiadał przy sobie fifkę oraz szklany słoik z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Niebawem stanie przed sądem.

W minioną środę (23.09.20r.) szczycieńscy kryminalni parę minut przed północą w miejscowości Grom wylegitymowali 37-letniego mieszkańca gminy Pasym. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął zachowywać się nerwowo. Unikał kontaktu wzrokowego, nie odpowiadał na zadawane mu pytania. Policjanci w trakcie przeszukania odzieży wierzchniej 37-latka, ujawnili przy nim fifkę z zawartością suszu roślinnego i szklany słoik również zawartością środków odurzających.

37-latek został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej komendy. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

Posiadanie narkotyków, bez względu na ich rodzaj jest nielegalne i zagrożone kara pozbawienia wolności. Za posiadanie substancji zabronionych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku, gdy u sprawcy zabezpieczono znaczną ilość substancji odurzających lub środków psychoaktywnych podlega on karze wyższej – pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKPP Szczytno

22 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


22 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

22
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x