fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 23 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

64-letni mieszkaniec Olsztyna kilka dni kradł kiełbasę. Grozi mu nawet 7,5 roku pozbawienia wolności

Wiadomości 64-letni mieszkaniec Olsztyna kilka dni kradł kiełbasę. Grozi mu nawet 7,5 roku...

Policjanci zatrzymali 64-latka podejrzanego o szereg kradzieży sklepowych. Łupem sprawcy padły produkty spożywcze o łącznej wartości blisko 1200 złotych.

Pod koniec lipca oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej na terenie miasta. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol. Z relacji pracownika ochrony placówki handlowej wynikało, że ujął mężczyznę po przekroczeniu linii kas, gdy ten nie zapłacił za towar. Ponadto rozpoznał mężczyznę z wcześniejszych kradzieży.

Sprawcą był 64-letni mieszkaniec Olsztyna. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna w przeciągu kilku dni dokonał kilku kradzieży w tym samym sklepie o łącznej wartości blisko 1200 złotych. Jego łupem padły produkty spożywcze m.in. wędliny, kiełbasy czy ryby.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży do których się przyznał. Podejrzany tłumaczył policjantom, że skradziony towar sprzedawał na targowisku i zrobił z tego stałe źródło dochodu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejowy w Olsztynie celem odbycia kary roku pozbawianie wolności za podobne przestępstwo.
Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: