fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztynianin wygrał niezwykły wyścig na Śnieżce

Wiadomości Olsztynianin wygrał niezwykły wyścig na Śnieżce

Kolaż wygrał w 13,5-kilometrowym wyścigu z Karpacza na Śnieżkę. Trzecie miejsce również zdobył zawodnik z Olsztyna.

Andrzej Poczopko zwycięzcą 30. edycji Uphill Race Śnieżka Karpacz. W tym wymagającym wyścigu, gdzie nierzadko ukończenie go stanowi nagrodę samą w sobie, dwóch olsztyniaków stanęło na podium. Na trzecim miejscu uplasował się Jarosław Wołosiuk z Olsztyna.

42-letni Poczopko urodził sie w Warszawie, jednak jak sam o sobie mówi, jest olsztyniakiem, bo mieszka tu większą część swojego życia. Kolarstwo jest jego pasją, która przyczyniła się do poprawy jego stanu zdrowia, gdyż kilka lat temu cierpiał na nadwagę.

Zwycięzca wyścigu jest członkiem grupy DPD Cryopspace Olsztyn. Jego triumf jest jeszcze większym powodem do dumy, gdy weźmie się pod uwagę jego niedawną kontuzję barku. Andrzej przez dłuższy czas trenował w domu. Jak podkreśla, dużą pomocą przy jego przygotowaniach było zaangażowanie żony, która również pasjonuje się kolarstwem.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x