25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Pobili go czterech na jednego. Spowodowali rozległe obrażenia ciała

WiadomościPobili go czterech na jednego. Spowodowali rozległe obrażenia ciała

Policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie 24-latka.

reklama

Od lipca br. szczycieńscy kryminalni pracowali nad sprawą dotyczącą pobicia 24-letniego mieszkańca Szczytna. Do zdarzenia doszło w nocy z 4 na 5 lipca br. w okolicach Jeziora Domowego Dużego. Według ustaleń szczycieńskich śledczych pomiędzy pokrzywdzonym a podejrzanymi miało dojść do nieporozumienia, w wyniku którego mężczyźni tej samej nocy dwukrotnie zaatakowali 24-latka. Podejrzani poprzez uderzanie pięściami i kopanie 24-latka spowodowali u niego rozległe obrażeń ciała wymagających specjalistycznego leczenia operacyjnego.

Szczycieńscy kryminalni w toku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili dane i miejsce przebywania sprawców pobicia. Trzech 19-latków i jeden 21-latek, to mieszkańcy Szczytna. Zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnej celi. Cała czwórka usłyszała już zarzuty i niebawem stanie przed sądem.

reklama

Zgodnie z art. 158 §1 Kodeksu karnego, kto bierz udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo… zwykłe lub lekkie uszkodzenie jego ciała, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane