fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 9 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wydział gospodarczy olsztyńskiego sądu zmienia siedzibę

Wiadomości Wydział gospodarczy olsztyńskiego sądu zmienia siedzibę

W dniach od 21 do 30 września 2020 r. została zaplanowana przeprowadzka V Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego w Olsztynie do nowego obiektu na terenie Olsztyna.

V Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Olsztynie przez ostatnie lata funkcjonował w wynajmowanym obiekcie przy ul. Artyleryjskiej 3 c w Olsztynie. Natomiast od dnia 1 października 2020 r. wydział gospodarczy będzie mieścił się w nowej siedzibie w Olsztynie – w obiekcie „Europa Center” bryła C, który jest zlokalizowany przy ul. Dworcowej 3.

W związku z tym informuję, że w dniach od 21 do 30 września 2020 r. odbędzie się przeprowadzka V Wydziału Gospodarczego z ul. Artyleryjskiej 3 c na ul. Dworcową 3. W tych dniach V Wydział Gospodarczy nie będzie przyjmował interesantów, nie będą odbywały się rozprawy, zaś wyznaczone na ten termin rozprawy zostaną przeniesione.

Nadmienię, że terminy i miejsca wyznaczonych rozpraw można sprawdzić pod numerem tel.: 89 52 30 280/283/284 – Biuro Obsługi Interesanta Sądu Rejonowego w Olsztynie.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x