fbpx
7 C
Olsztyn
piątek, 16 kwietnia, 2021
reklama

Awaria torowiska przy al. Sikorskiego

reklama

Awaria torowiska przy al. Sikorskiego (w okolicach Krysgumu) – prawdopodobnie doprowadziła do niej niska temperatura – pękła jedna z szyn. Wykonawca tej części torowiska już organizuje ekipę, która jeszcze dziś ma uporać się z usunięciem usterki. Tramwaje na tym odcinku jeżdżą wahadłowo.

Wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych:

LINIA 1

reklama

Trasa linii zostaje zmieniona (w obu kierunkach): WYSOKA BRAMA – 11 Listopada – Piłsudskiego – Kościuszki – Żołnierska – Obiegowa – Sikorskiego – Tuwima – UNIWERSYTET-PRAWOCHEŃSKIEGO

LINIA 2

Trasa linii zostaje skrócona: KANTA – Witosa – Płoskiego – Sikorskiego – GALERIA WARMIŃSKA

UWAGA! Tramwaje linii 2 będą kursować wahadłowo w obu kierunkach po jednym torze.

LINIA 3

Trasa linii bez zmian.

**************

Aktualizacja: tego samego dnia (1.01) przed godz. 19 utrudnienia zostały zakończone. Tramwaje linii 1 i 2 powróciły na swoje trasy podstawowe. Należy jednak spodziewać się opóźnień w realizacji rozkładu jazdy.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

28 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


28 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze