fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 23 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Tragedia na drodze. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu

Wiadomości Tragedia na drodze. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 49 – letni motocyklista.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (17.09.2020 r.) około godziny 12:30 na drodze krajowej nr 59 w miejscowości Wejdyki gm. Ryn.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że motocyklista na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka cysternę.

49 – letni obywatel Litwy, który kierował motocyklem, pomimo szybko udzielonej pomocy i przeprowadzonej akcji ratunkowej, zmarł na miejscu. Kierowca cysterny był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i wprowadzili objazdy. Następnie pod nadzorem prokuratury przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKPP Giżycko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: