fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Pociąg zmasakrował auto. Co się stało z pasażerami?

reklama

Koło godziny 23.00, w czwartek (17.09), strażacy przyjechali na miejsce zderzenia pociągu z samochodem osobowym.

Zdarzenie miało miejsce w Prostkach, na trasie Ełk – Białystok.

reklama

Osobowy Ford miał całkowicie zniszczony przód i w efekcie uderzenia został odrzucony na kilka metrów za przejazdem kolejowym. Strażacy z OSP Prostki przystąpili do oględzin auta, by pomóc potencjalnym poszkodowanym, jednak w samochodzie nikogo nie znaleziono. Po przyjedźcie posiłków przeszukano okoliczny teren, ale również nikogo nie znaleziono.

Kilkuset pasażerom, którzy podróżowali pociągiem nic się nie stało. Maszynista był trzeźwy. Auto mogło zostać porzucone wcześniej na torach lub pasażerowie ewakuowali się gdy nadjeżdżał pociąg i uciekli z miejsca zdarzenia. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze