fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Nowe ugrupowanie polityczne „Antypartia” organizuje spotkanie w Olsztynie

reklama

To duchowi spadkobiercy ruchu Kukiz’15, tylko bez samego Pawła Kukiza, a za to z partią.

W niedziele (20.09), o godzinie 12.00, w restauracji Da Andrea, przy ul. Kołłątaja 15, odbędzie się spotkanie z członkami nowo powstałej partii „Antypartia”. Fundamenty partii tworzą byli członkowie ruchu Kukiz’15, którzy jak przyznają zawiedzeni swoim poprzednim liderem, postanowili wziąć sprawy we własne ręce i powołali do życia partię polityczną.

Nowe ugrupowanie polityczne „Antypartia” organizuje spotkanie w Olsztynie
Autor zdjęcia: Antypartia

reklama

Antypartia domaga się gruntowanej reformy polskiego systemu politycznego. Chce m.in., by referendum było bezprogowe, a jego wyniki wiążące dla władzy. Nowe ugrupowanie żąda zmiany obecnej, niedemokratycznej ordynacji wyborczej na większościową, ograniczenia liczby kadencji parlamentarzystów do dwóch, zniesienia wszelkich immunitetów, chroniących przedstawicieli władzy przed odpowiedzialnością sądową, dwukrotnego obniżenia wynagrodzenia parlamentarzystów do poziomu średniej krajowej, wprowadzenia faktycznej odpowiedzialności karnej i finansowej sędziów, prokuratorów i urzędników za błędne decyzje, bezpośredniego wyboru prezesów sądów i szefów prokuratur, zniwelowania niczym nie uzasadnionych dysproporcji w wynagrodzeniu Polaków, zniesienia podatku PIT i CIT, wprowadzenia dobrowolności składek ZUS i konkurencji ubezpieczeniowej w Polsce, zakończenia dyskryminacji polskich rolników przez UE, likwidacji Parlamentu Europejskiego i innych pasożytniczych instytucji unijnych, wprowadzenia oceny placówek ochrony zdrowia nie na podstawie kosztów, ale parametrów jakościowo-kosztowych.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze