fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Prezes olsztyńskiego PiS-u spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim

Wiadomości Prezes olsztyńskiego PiS-u spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim

Prezes okręgowych struktur Prawa i Sprawiedliwości, Jerzy Szmit, spotkał się z głową partii – Jarosławem Kaczyńskim.

W poniedziałek (14.09) prezes partii Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, spotkał się z olsztyńskim przedstawicielem PiSu, Jerzym Szmitem. W trakcie 50-minutowego spotkania rozmawiano o sytuacji politycznej i społecznej, a także o bieżących sprawach i potrzebach w regionalnych strukturach partyjnych. Jednym z omawianych tematów miała być także współpraca z lokalnymi organizacjami i strukturami.

To mogło być kluczowe spotkanie przed jesiennym kongresem Prawa i Sprawiedliwości, który ma się odbyć 7-8 listopada. Jak zapowiedział szef MON-u, Mariusz Błaszczak, do tego czasu spodziewana jest rekonstrukcja rządu, którą chce przeprowadzić Jarosław Kaczyński. Chodzi o reorganizacje ministerstw po podpisaniu porozumienia przez koalicjantów Zjednoczonej Prawicy.

Prezes PiS-u w olsztyńskim okręgu wyborczym na antenie Radia Olsztyn, odniósł się do słów posła Michała Wypija, który zamierza wraz z Porozumienia Gowina startować samodzielnie do wyborów samorządowych. Wypij skrytykował również swoją dotychczasową współpracę z partią Prawa i Sprawiedliwości, na co Jerzy Szmit odpowiedział następująco:

„Nawet kilka miesięcy na Wiejskiej potrafi ludziom całkowicie przewracać w głowach – adresował w kierunku posła Wypija Jerzy Szmit – jeśli czują się tak silni, by samodzielnie wygrywać wybory, to jest już ich problem”.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x