fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Prezes olsztyńskiego PiS-u spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim

Wiadomości Prezes olsztyńskiego PiS-u spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim

Prezes okręgowych struktur Prawa i Sprawiedliwości, Jerzy Szmit, spotkał się z głową partii – Jarosławem Kaczyńskim.

W poniedziałek (14.09) prezes partii Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, spotkał się z olsztyńskim przedstawicielem PiSu, Jerzym Szmitem. W trakcie 50-minutowego spotkania rozmawiano o sytuacji politycznej i społecznej, a także o bieżących sprawach i potrzebach w regionalnych strukturach partyjnych. Jednym z omawianych tematów miała być także współpraca z lokalnymi organizacjami i strukturami.

To mogło być kluczowe spotkanie przed jesiennym kongresem Prawa i Sprawiedliwości, który ma się odbyć 7-8 listopada. Jak zapowiedział szef MON-u, Mariusz Błaszczak, do tego czasu spodziewana jest rekonstrukcja rządu, którą chce przeprowadzić Jarosław Kaczyński. Chodzi o reorganizacje ministerstw po podpisaniu porozumienia przez koalicjantów Zjednoczonej Prawicy.

Prezes PiS-u w olsztyńskim okręgu wyborczym na antenie Radia Olsztyn, odniósł się do słów posła Michała Wypija, który zamierza wraz z Porozumienia Gowina startować samodzielnie do wyborów samorządowych. Wypij skrytykował również swoją dotychczasową współpracę z partią Prawa i Sprawiedliwości, na co Jerzy Szmit odpowiedział następująco:

„Nawet kilka miesięcy na Wiejskiej potrafi ludziom całkowicie przewracać w głowach – adresował w kierunku posła Wypija Jerzy Szmit – jeśli czują się tak silni, by samodzielnie wygrywać wybory, to jest już ich problem”.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

3 KOMENTARZE

  1. Na powitaniu klęknął i pocałował w rękę prezesa? Nikt tak nie zrujnował państwa jak PiS… a myślałem, że PO najgorsze. W sumie jeden pies, do tego postkomunistyczny jeden i drugi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: