fbpx
20 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Kolejne olsztyńskie liceum zamknięte. Koronawirus wśród uczniów

reklama
Wyślij przez
0

We wtorek podjęto decyzję o zamknięciu kolejnej ze szkół, ze względu na wykrycie koronawirusa wśród jednej z uczennic.

Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Olsztynie przechodzi całkowicie na tryb zdalny nauczania. Decyzję podjęto po zdiagnozowaniu pozytywnego wyniku na koronawirusa u uczennicy szkoły.

Na ten moment tryb zdalny obowiązuje do 18 września, choć termin ten może się wydłużyć. Wszyscy uczniowie z klasy zarażonej dziewczyny trafili na kwarantannę.

reklama

Rzecznik prasowy wojewody Krzysztof Guzek poinformował we wtorek, że w ostatnim czasie nauczanie w formie zdalnej lub hybrydowej prowadzi 13 placówek w regionie.

W związku z tym, że kwarantanny obejmują znaczną liczbę osób służby sanitarne przyznają, że spadł na nich ogrom tzw. papierkowej pracy. Dziennie do sanepidu wpływa kilkaset pism od osób objętych kwarantanną, oprócz tego sanepid wydaje decyzje o objęciu kwarantanną kolejnych grup.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze