fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kolejne olsztyńskie liceum zamknięte. Koronawirus wśród uczniów

Koronawirus Kolejne olsztyńskie liceum zamknięte. Koronawirus wśród uczniów

We wtorek podjęto decyzję o zamknięciu kolejnej ze szkół, ze względu na wykrycie koronawirusa wśród jednej z uczennic.

Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Olsztynie przechodzi całkowicie na tryb zdalny nauczania. Decyzję podjęto po zdiagnozowaniu pozytywnego wyniku na koronawirusa u uczennicy szkoły.

Na ten moment tryb zdalny obowiązuje do 18 września, choć termin ten może się wydłużyć. Wszyscy uczniowie z klasy zarażonej dziewczyny trafili na kwarantannę.

Rzecznik prasowy wojewody Krzysztof Guzek poinformował we wtorek, że w ostatnim czasie nauczanie w formie zdalnej lub hybrydowej prowadzi 13 placówek w regionie.

W związku z tym, że kwarantanny obejmują znaczną liczbę osób służby sanitarne przyznają, że spadł na nich ogrom tzw. papierkowej pracy. Dziennie do sanepidu wpływa kilkaset pism od osób objętych kwarantanną, oprócz tego sanepid wydaje decyzje o objęciu kwarantanną kolejnych grup.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: