fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Jeżeli go widziałeś jak najszybciej skontaktuj się z policją

reklama

Policjanci poszukują 49-letniego Tomasza Zasadowskiego, który po raz ostatni widziany był 19 sierpnia br. w Iławie na ul. 1 Maja i do tej pory nie powrócił do domu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 73 262 00, 112 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Zaginiony 49-letni Tomasz Zasadowski ostatnio widziany był 19 sierpnia na terenie Iławy i dotychczas nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna szedł ul. 1 Maja po czym wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej pytając o drogę do Małdyt. Następnie wysiadł i dalej chodził ulicami Iławy kierując się w stronę Zalewa. 49 – latek rozmawiał z wileloma osobami pytając o drogę co zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

wiek – 49 lat
wzrost – ok. 175 cm
oczy – niebieskie
włosy – krótkie, ciemny blond
szczupłej budowy ciała
znaki szczególne – blizny na czole
W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe, granatową polarową bluzę, a na nogach miał ciemne skarpetki i ciemne klapki.

reklama

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 73 262 00, 112 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Jeżeli go widziałeś jak najszybciej skontaktuj się z policją Jeżeli go widziałeś jak najszybciej skontaktuj się z policją Jeżeli go widziałeś jak najszybciej skontaktuj się z policją

reklama
źródłokpp iława

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze