fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Andrzej Ryński chce przyjaznego ludziom Olsztyna

OlsztynAndrzej Ryński chce przyjaznego ludziom Olsztyna

Były prezydent Olsztyna Andrzej Ryński oficjalnie potwierdził swój start w listopadowych wyborach. Wystartuje z list komitetu Olsztyn Przyjazny Ludziom. 

reklama

Poznaliśmy kolejnego kandydata na stanowisko prezydenta Olsztyna. We wtorek (09.09.) Andrzej Ryński oficjalnie poinformował o rejestracji komitetu Olsztyn Przyjazny Ludziom i swojej kandydaturze w listopadowych wyborach samorządowych.

– W ubiegłym tygodniu zarejestrowaliśmy komitet wyborczy Olsztyn Przyjazny Ludziom. Naszym celem jest sukces w wyborach prezydenckich – mówi Andrzej Ryński, były marszałek.

reklama

Wśród kandydatów na radnych miasta z ekipy Andrzeja Ryńskiego mają się znaleźć przedstawiciele organizacji pozarządowych i zajmujących się kulturą (m.in. Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa Borussia i Stowarzyszenie “Pojezierze”), politycy związani z SLD. Komitet powstał w ramach dżentelmeńskiej umowy z Czesławem Małkowskim, który według Andrzeja Ryńskiego, miał poprzeć go w wyborach pod dwoma warunkami: Ryński miał zrezygnować ze startu w wyborach prezydenckich, jako kandydat SLD i braku rozstrzygnięcia procesu Małkowskiego, który toczy się w sprawie tzw. seksafery. Mimo spełnienia obydwu ustaleń Czesław Małkowski ogłosił jednak wczoraj swój start w wyborach samorządowych, jako samodzielny kandydat na prezydenta.

Prezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą

– Wyszło na to, że będziemy konkurentami – mówi Andrzej Ryński.

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Barto
10 września 2014 11:00

I nic konkretnego na tej konferencji nie powiedział, same ogólniki, nie ma pomysłu na rozwój miasta, nie ma żadnych umiejętności, tylko układziki, na których opiera się jego dotychczasowa kariera.

Zdzisław
9 września 2014 18:53

Kolejny raz czesław małkowski rozmija się z prawdą? Kręci, mota sie i słowa nie dotrzymuje!?

Polecane
Ogłoszenia
Prezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą
Prezydent Grzymowicz z prestiżową nagrodą