18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

WiadomościSamochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

Jedna osoba zginęła w piątek wieczorem koło Pieniężna  w wypadku samochodu osobowego z przyczepą kempingową. Ruch na drodze wojewódzkiej 510 między Lelkowem a Pieniężnem odbywał się wahadłowo – podał w piątek st. asp. Maciej Suchecki z braniewskiej policji.

reklama

Jak podała policja, do wypadku doszło na zakręcie, gdy z nieustalonych przyczyn osobowy mercedes z przyczepą campingową zjechał na prawe pobocze drogi i uderzył w drzewo. 35-letni kierowca zginął na miejscu a pasażerka została ranna i w ciężkim stanie śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Olsztynie.

Kierowca, który zginął oraz ranna pasażerka to mieszkańcy powiatu braniewskiego.

reklama

Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca Samochód z przyczepą kempingową uderzył w drzewo – zginął kierowca

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane