fbpx
-5 C
Olsztyn
czwartek, 9 grudnia, 2021
reklama

„Mecz o Wszystko” dla Sebastiana

reklama

Utalentowany i doskonale zapowiadający się młody piłkarz, który w wieku 16-lat zadebiutował w seniorskiej drużynie KS Pojezierze Prostki. Sebastian Ocimek w sobotę 15 sierpnia pierwszy raz wybiegł na boisko w podstawowym składzie w meczu z Roną 03 Ełk. Mimo, iż jego zespół wygrał ten mecz 4:1, dla niego zakończył on się dramatycznie.

W pierwszej połowie doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego Sebastian doznał bardzo poważnej kontuzji kręgosłupa. Został natychmiast przetransportowany śmigłowcem do szpitala UDSK w Białymstoku. Diagnoza nie jest jednak optymistyczna: uraz kręgów szyjnych z uszkodzeniem rdzenia, co wiąże się z czterokończynowym paraliżem. Młody piłkarz przeszedł już pierwszą operację i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej jednak rokowania lekarzy są niepewne.

Chłopak potrzebuje pomocy finansowej na leczenie i rehabilitację, by móc sprawnie żyć i stanąć na nogi.

reklama

20 września 2020 roku na stadionie OSiR przy al. Piłsudskiego 69A w Olsztynie, o godzinie 14:00 odbędzie się charytatywny „Mecz o Wszystko” pomiędzy:
Reprezentacją Parlamentarzystów, którą zasilą polscy posłowie z różnych stron politycznych, oraz Reprezentacja ”Wielkich Serc”, w której zagrają osoby znane ze sportu i sceny artystycznej.
Liczba wejściówek na to spotkanie jest ograniczona i wynosi 999 miejsc.

Czytaj też:  19-latek skatował dziewczynę po imprezie z okazji jej 18 urodzin

Aby otrzymać bilet wstępu, wystarczy przy wejściu na stadion wrzucić jakąkolwiek kwotę do puszek, którymi będą opiekować się nasi wolontariusze.

Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc dla Sebastiana. Organizatorami przedsięwzięcia są Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Fundacja Kormoran.

Mogą Państwo wesprzeć zbiórkę wystawiając dowolny przedmiot na licytację, dlatego w tym celu powstała specjalna grupa na facebook’u – www.facebook.com/groups/3541366052617981/
Jeśli z jakiś względów nie mogą Państwo pojawić się na meczu, zachęcamy do wpłaty bezpośrednio na zbiórkę internetową – www.pomagam.pl/sebastianocimek

 

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama