fbpx
18 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Runda bonusowa na ¼ mili Night Power

OlsztynRunda bonusowa na ¼ mili Night Power

Na NIGHT POWER powraca upragniona przez zawodników ¼ mili. Dłuższy dystans i inne warunki wyścigów podczas bonusowej rundy na olsztyńskim lotnisku Dajtki już 20 września od godziny 10.00. Na fanów motoryzacyjnych czeka moc atrakcji. Mamy najnowsze wieści od Organizatorów imprezy! Oto one:

reklama

Wyścigi:

Wyścigi odbędą się na pełnym dystansie 1/4 mili. Do wyścigów przyjmiemy 150 zawodników. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

reklama

Zgłaszać można samochody fabryczne oraz stuningowane. Po raz pierwszy na NIGHT POWER GP do wyścigów przyjmujemy również motocykle. Każdy zawodnik będzie miał nieograniczoną ilość przejazdów. O zwycięstwie w danej klasie zadecyduje najlepszy czas ze wszystkich przejazdów. Zawodnicy będą parkowali swoje pojazdy w parku maszyn, do którego wstęp będą mieli wszyscy uczestnicy imprezy.

Targi motoryzacyjne:

reklama

Strefa, w której swoją ofertę zaprezentują salony samochodowe oraz firmy związane z motoryzacją i tuningiem. Swój udział potwierdziły już między innymi: Toyota, Lexus, Renault, Dacia, Motocykle Wińscy, Kubix, Red Planet, Mobilna Wulkanizacja Opon, RM Motors, Bud Wil Audiotuning, Coyote, Racing Logistics Performance, Carrera, Peying, Olpol, Get In Leasing,

Wystawa samolotów:

Strefa wystawy samolotów Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego będzie na pewno jedną z ciekawszych stref dla uczestników imprezy – zwłaszcza tych najmłodszych. Na tę okazję Aeroklub przygotuje wszystkie swoje samoloty (te małe i te duże) oraz szybowce.

Finał Mistrzostw Polski Car Audio organizowane przez EASCA:

Kilkadziesiąt samochodów przyjedzie z Polski, aby przed olsztyńską publicznością pokazać zabudowy car audio warte często kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na pewni będzie głośno i energetycznie.

Mega strefa dla dzieci:

Przygotowujemy specjalną strefę dla naszych najmłodszych fanów motoryzacji i nie tylko. W strefie dla dzieci będą atrakcje tj:

– Profesjonalne tory wyścigowe Carrera z modelami w skali 1:18

– Zdalnie sterowane modele

– Dmuchańce

– Trampoliny

– Strefa Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla najmłodszych

– Malowanie buziek

– Konkursy i gry z nagrodami

– Symulatory gier

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców organizujemy wszystkie atrakcje w strefie dla dzieci już w cenie biletów wstępu!

Oklejanie samochodów przez dzieci:

Oddajemy w ręce najmłodszych nowy samochód z salonu i dajemy dzieciom ponieść się dziecięcej fantazji w oklejaniu. Dzieci otrzymają od nas całą masę kolorowej folii do zmiany koloru samochodów i zmieniają kolor auta na nowy, wyjątkowy kolor. Cała atrakcja jest przygotowywana przez Racing Logistics Performance – dział firmy organizującej wyścigi NIGHT POWER GP, zajmujący się zmianą koloru samochodów.

Ekspozycja oklejonych samochodów:

Racing Logistics Performance to dział firmy zajmujący się oklejaniem samochodów, przygotowuje stoisko, na którym znajdzie się ponad 20 samochodów oklejonych w RLP. Po raz pierwszy w Olsztynie będzie można zobaczyć tyle oklejonych samochodów w jednym miejscu.

Więcej informacji na: www.nightpower.pl

mapka_lotnisko-FINAL_2

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
foto adam
8 września 2014 16:42

fajne zdjęcie hihi 😉

robac
6 września 2014 15:19

Kult samochodu w Olsztynie trwa w najlepsze.
(I żeby nie było kretyńskich komentarzy – sam mam samochód).

Polecane
Ogłoszenia