fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Nowość w olsztyńskiej policji. Rozwiąż krzyżówkę i wygraj nagrody

WiadomościNowość w olsztyńskiej policji. Rozwiąż krzyżówkę i wygraj nagrody

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Komenda Miejska Policji w Olsztynie serdecznie zaprasza dzieci do 16 r.ż., które zamieszkują teren Olsztyna oraz powiatu olsztyńskiego do wzięcia udziału w konkursie w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Aby mieć szansę na wygranie nagrody należy rozwiązać krzyżówkę oraz wypełnić prawidłowo kupon konkursowy.

Komenda Miejska Policji w Olsztynie serdecznie zaprasza do rozwiązania krzyżówki nawiązującej do akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Krzyżówka dostępna jest na stronie internetowej i twitterze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz na łamach lokalnych mediów. Litery w zacieniowanych kratkach czytane z góry na dół utworzą hasło. Treść hasła należy wpisać do kuponu konkursowego. W konkursie mogą wziąć udział dzieci do 16 r. ż. zamieszkujące Olsztyn oraz powiat olsztyński. Jedna osoba może wypełnić i wysłać tylko jeden kupon. Wypełniony kupon konkursowy należy odesłać:

pocztą na adres: Wydział Prewencji, Komenda Miejska Policji w Olsztynie,ul. Pstrowskiego 3, 10-900 Olsztyn z dopiskiem „Krzyżówka profilaktyczna” lub
mailowo na adres: profilaktyka.kmp@olsztyn.ol.policja.gov.pl (zdjęcie/skan wypełnionego kuponu), tytułem: „Krzyżówka profilaktyczna”

Uwaga – na rozwiązania czekamy do 13 września 2020r.

Trzy losowo wybrane osoby, które prawidłowo wypełnią i prześlą kupony otrzymają nagrody. Wyniki losowania kuponów opublikujemy na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz na Twitterze Policja Olsztyn w okresie do 21 września 2020r. W zależności od panujących obostrzeń sanitarnych laureaci zostaną telefonicznie zaproszeni do olsztyńskiej komendy na uroczyste wręczenie nagród lub nagrody zostaną przesłane pocztą.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia quizu, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia inicjatywy, wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród, wydawania i rozliczenia nagród przez Organizatora oraz w celach promocji przedsięwzięcia. Administratorem danych Osobowych uczestników quizu jest Komenda Miejska Policji w Olsztynie ul. Partyzantów 23, 10-526 Olsztyn.

KUPON KONKURSOWY 

Automatycznie zapisany szkic

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze