fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Głosiła Ewangelię na olsztyńskiej „starówce”

reklama

W piątek (28.08) na olsztyńskim Starym Mieście, pewna kobieta z mikrofonem i głośnikiem postanowiła przeprowadzić Ewangelizację na żywo.

Pani Katarzyna Grodzka przechadzała się po olsztyńskiej „starówce” i „głosiła Słowo Boże”. Jest ona przedstawicielką Kościoła Chrześcijan Pełnej Ewangelii „OBÓZ BOŻY”. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej, celem kościoła jest m.in. „BUDOWANIE I SZERZENIE KRÓLESTWA BOŻEGO POPRZEZ DOCIERANIE Z PRZESŁANIEM PEŁNEJ EWANGELII„. Zapis Ewangelii z Olsztyna dostępny jest poniżej:

reklama

Jak widać na nagraniu, jej 10 minutowe wystąpienie nie przyciągnęło słuchaczy.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: