fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Głosiła Ewangelię na olsztyńskiej „starówce”

Kurier Extra Głosiła Ewangelię na olsztyńskiej "starówce"

W piątek (28.08) na olsztyńskim Starym Mieście, pewna kobieta z mikrofonem i głośnikiem postanowiła przeprowadzić Ewangelizację na żywo.

Pani Katarzyna Grodzka przechadzała się po olsztyńskiej „starówce” i „głosiła Słowo Boże”. Jest ona przedstawicielką Kościoła Chrześcijan Pełnej Ewangelii „OBÓZ BOŻY”. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej, celem kościoła jest m.in. „BUDOWANIE I SZERZENIE KRÓLESTWA BOŻEGO POPRZEZ DOCIERANIE Z PRZESŁANIEM PEŁNEJ EWANGELII„. Zapis Ewangelii z Olsztyna dostępny jest poniżej:

Jak widać na nagraniu, jej 10 minutowe wystąpienie nie przyciągnęło słuchaczy.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

7 KOMENTARZE

 1. To dziwne W tak dużym mieście nikt nawet się nie zainteresował treścią tej dziewczyny słów płynących z jej ust już samo wyjście na publiczny przekaz a mówiła o Bogu człowiek nie poruszy tego tematu jeśli nie spotkaj Boga w swym życiu i pomyśleć pełne kościoły a na ulicy sami niewierzący czy Bóg znajdzie na ziemi wiarę gdy wróci zadbajmy sobie to pytanie?????

  2
  4
 2. Jestem przeciwna zamieszczaniu takich filmów w internecie, bo ta pani poleczy się, wyjdzie z tego, ale w internecie zostanie ślad jej obecnego stanu i zniszczy jej życie.

  6
  4
 3. Dziwne jest to że mówi o Jezusie a ludzie to olewaja A gdyby gadała o lgbt toby słuchała kupa ludzi. I w takim zaklamanym chrześcijańskim kraju żyjemy. Kraj pozorantów i krętaczy.

  12
  4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Ozonowanie w Olsztynie. Skuteczna metoda na walkę z koronawirusem w pomieszczeniach

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: