fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Na czas usuwania niewybuchów zarządzono ewakuację mieszkańców

reklama

W Orzyszu zarządzono w poniedziałek ewakuację mieszkańców na czas usuwania niewybuchów z czasów II wojny światowej. Znaleziono je w rzece podczas sprzątania dna – poinformowała w poniedziałek nadkom. Anna Szypczyńska.

W niedzielę podczas oczyszczania dna rzeki Orzysza w centrum miasta znaleziono pięć niewybuchów. Na poniedziałek przed południem zaplanowano ich usunięcie. Na ten czas mieszkańcy zostaną ewakuowani.

Ustalono trzy miejsca zbiórki: hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Dom Kultury oraz siedziba Stowarzyszenia Mazurskie Morze. Akcja usuwania niewybuchów ma potrwa ok. 2 godzin.

reklama

W tym czasie zablokowane zostaną całkowicie drogi przez miasto. Chodzi o dk 16 w kierunku Ełku oraz dk 63 od Giżycka przez Orzysz do Pisza. Policja zorganizowała objazdy od Pisza w kierunku Ełku ulicą Wyzwolenia oraz z Giżycku na Ełk przez nowe Guty i Pisz – podała nadkom. Anna Szypczyńska.

Przeczytaj także:

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: