fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 22 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Na czas usuwania niewybuchów zarządzono ewakuację mieszkańców

Wiadomości Na czas usuwania niewybuchów zarządzono ewakuację mieszkańców

W Orzyszu zarządzono w poniedziałek ewakuację mieszkańców na czas usuwania niewybuchów z czasów II wojny światowej. Znaleziono je w rzece podczas sprzątania dna – poinformowała w poniedziałek nadkom. Anna Szypczyńska.

W niedzielę podczas oczyszczania dna rzeki Orzysza w centrum miasta znaleziono pięć niewybuchów. Na poniedziałek przed południem zaplanowano ich usunięcie. Na ten czas mieszkańcy zostaną ewakuowani.

Ustalono trzy miejsca zbiórki: hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Dom Kultury oraz siedziba Stowarzyszenia Mazurskie Morze. Akcja usuwania niewybuchów ma potrwa ok. 2 godzin.

W tym czasie zablokowane zostaną całkowicie drogi przez miasto. Chodzi o dk 16 w kierunku Ełku oraz dk 63 od Giżycka przez Orzysz do Pisza. Policja zorganizowała objazdy od Pisza w kierunku Ełku ulicą Wyzwolenia oraz z Giżycku na Ełk przez nowe Guty i Pisz – podała nadkom. Anna Szypczyńska.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: