fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

UWAGA! DK 51 zablokowana po wypadku

Wiadomości UWAGA! DK 51 zablokowana po wypadku

Droga krajowa nr 51 między Smolajnami a Miłogórzem jest zablokowana po zderzeniu dwóch samochodów – podała w środę GDDKiA. W wypadku ranne zostały dwie osoby.

Ze wstępnych informacji wynika, że do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło w okolicach Kazimierowa. Na tym odcinku dk nr 51 przebiega przez lasy.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy dla samochodów osobowych: na trasie Lidzbark Warmiński – Łaniewo – Urbanowo – Praslity – Dobre Miasto.

Olsztyńska GDDKiA podała w komunikacie, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać około dwóch godzin.

-Doszło do wypadku na trasie Smolajny-Miłogórze (DK 51, 54km) z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku zdarzenia 4 osoby trafiły do szpitala. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. – poinformowała olsztyńska policja.

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: