12 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Obsługa interesantów wraca do Galerii Warmińskiej

WiadomościObsługa interesantów wraca do Galerii Warmińskiej

Urząd Miasta ponownie uruchamia Punkt Obsługi Klientów zlokalizowany w Galerii Warmińskiej. Będzie można z niego skorzystać już od poniedziałku (31 sierpnia).

reklama

Punkt obsługiwany przez pracowników Urzędu Miasta zlokalizowany jest na I piętrze galerii. Po jego ponownym uruchomieniu będzie można załatwić tam formalności dotyczące spraw obywatelskich oraz komunikacji.

– Obsługa interesantów prowadzona będzie z zachowaniem obostrzeń epidemiologicznych – mówi sekretarz miasta, Stanisław Gorczyca. – Zależy nam na jak największym bezpieczeństwie osób, które przyjdą załatwiać tam formalności, a także pracowników. Apelujemy o przestrzeganie ustalonych zasad.

reklama

W przypadku spraw obywatelskich będzie można załatwić formalności związane z zameldowaniem, wymeldowaniem, nadaniem numeru PESEL albo otrzymaniem zaświadczenia z ewidencji ludności.

Sprawy związane z komunikacją będą dotyczyć tylko rejestracji pojazdów. Przy tym stanowisku obsługiwani będą wyłącznie klienci mający potwierdzony kod rezerwacji kolejki na stronie http://bezkolejki.olsztyn.eu.

reklama

Punkt w Galerii Warmińskiej będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-17:45.

Uruchomienie obsługi w galerii przy ul. Tuwima będzie wiązać się ze zmianą godzin obsługi interesantów w Urzędzie. Biuro Obsługi Klienta w ratuszu oraz Wydział Komunikacji przy ul. Knosały 3 będą działać w poniedziałki między 8:00 a 18:00, a od wtorku do piątku od 7:30 do 15:30.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ziko
25 sierpnia 2020 21:06

a w niedziele handlowe też urzędnicy będą obsługiwać?

Popularne