0
4.3 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 grudnia, 2025
reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Afera pod blokiem. Po kłótni z partnerką pobił przypadkową kobietę, a potem zaatakował policjantów

OlsztynAfera pod blokiem. Po kłótni z partnerką pobił przypadkową kobietę, a potem...

Policjanci zatrzymali agresywnego 38-latka, który awanturował się ze swoją partnerką, a następnie zaatakował postronne osoby, które mu zwróciły uwagę. Mężczyzna podczas zatrzymania naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy.

reklama

38-latek usłyszał już zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek (07.08.2020) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o awanturze, do której doszło przed jednym z bloków w mieście. Na miejsce został wysłany policyjny patrol, który ustalił szczegóły zdarzenia. Z relacji zgłaszającej kobiety wynikało, że wraz z partnerem, będąc na spacerze w pobliżu bloków, zauważyli mężczyznę awanturującego się ze swoją partnerką. Jego zachowanie zaniepokoiło ich, więc para postanowiła porozmawiać z agresorem. Ten w odpowiedzi nagle ich zaatakował – odepchnął mężczyznę i uderzył w twarz kobietę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Obrażenia 29-latki były na tyle poważne, że na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który udzielił jej pomocy.

reklama

Policjanci ustalili personalia i miejsce zamieszkania agresywnego mężczyzny. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Olsztyna. Pojawienie się policjantów nie uspokoiło mężczyzny. Podczas zatrzymania zaatakował interweniujących policjantów, czym naruszył ich nietykalność cielesną. Mężczyzna został ostatecznie obezwładniony i trafił do policyjnej celi. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie zielony susz roślinny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana. Zabezpieczony materiał został przekazany do dalszych badań laboratoryjnych.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz posiadania substancji zabronionych. Nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Zgodnie z kodeksem karnym 38-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci podjęli decyzję o wdrożeniu procedury niebieskiej karty, aby przyjrzeć się sytuacji rodzinnej 38-latka.

Przeczytaj także

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Włącz powiadomienia e-mail
Wyślij maila o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

7 pomysłów na prezent pod choinkę dla niej

Kup coś, co wywoła uśmiech i zainspiruje.

Migracja do Shopify krok po kroku – o czym powinieneś wiedzieć?

Ważne jest zachowanie odpowiedniej kolejności działań.

Czy używany iPhone 15 Pro to rozsądny wybór dla wymagających użytkowników?

Zakup smartfona z najwyższej półki nie zawsze musi oznaczać sięganie po fabrycznie nowy egzemplarz.

Jaki prezent na święta przygotować własnoręcznie?

Dlaczego warto postawić na upominki bożonarodzeniowe zrobione samodzielnie.

Jak przygotować gabinet stomatologiczny do codziennej pracy? Niezbędne materiały i akcesoria

Właściwe przygotowanie gabinetu stomatologicznego gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność pracy.

Horyzonty Przyszłości: Prognoza Dominacji Technologii i Filamentów w Świecie Druku 3D

Technologia druku 3D dynamicznie przekształca się w pełnoprawny sektor przemysłowy i konsumencki.

Czym są opakowania typu display?

Displaye łączą funkcję ochronną z prezentacyjną.

Metody testowania wytrzymałości i odporności ubrań roboczych

Profesjonalna odzież robocza przechodzi szereg testów, aby zapewnić bezpieczeństwo i trwałość.

Okulary przeciwsłoneczne w górach – jak chronić oczy na dużej wysokości?

Silne nasłonecznienie, odbicie promieni słonecznych od śniegu i zwiększone promieniowanie UV stwarzają ryzyko uszkodzeń oczu.
reklama
reklama