fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Awantura z ratownikiem na Plaży Miejskiej. Musiała interweniować policja

Wiadomości Awantura z ratownikiem na Plaży Miejskiej. Musiała interweniować policja

Nie tylko policjanci dbają o porządek i bezpieczeństwo nad wodą. Również ratownik wodny uniemożliwić osobie znajdującej się w stanie nietrzeźwości wejścia do wody. Taka sytuacja miała miejsce na plaży miejskiej w Olsztynie i nie obyło się bez interwencji patrolu policji.

W niedzielę (09.08.2020) po godz. 14:00 patrol policyjnych wodniaków otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury 20-letniego mężczyzny z ratownikiem wodnym. Z otrzymanych informacji wynikało, że 20-latek znajdując się w stanie nietrzeźwości próbował wejść do wody, aby się ochłodzić, lecz nie mógł pogodzić się z faktem, że ratownik WOPR stanowczo mu tego zabraniał. Interweniujący policjanci na plaży zastali 20-latka, którego stan wyraźnie wskazywał na to, że znajduje się on pod wyraźnym działaniem alkoholu.

Mężczyzna skarżył się na działania ratownika wodnego, który uniemożliwił mu wejście do wody, ponieważ był nietrzeźwy. Dopiero po krótkiej dyskusji, młody mężczyzna zrozumiał swój błąd i to, że działania ratownika wodnego związane były z troską o jego zdrowie i życie. Ostatecznie zastosował się do poleceń ratownika wodnego. Ponadto, po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest on osobą poszukiwaną w celu ustalenia jego miejsca pobytu.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x