fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 17 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Doszło do zderzenia bocznego rowerzysty z samochodem osobowym

Wiadomości Doszło do zderzenia bocznego rowerzysty z samochodem osobowym

We wtorek (04.08.2020) doszło do zdarzenia drogowego z niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego – rowerzystą. Miało ono miejsce w Szczytnie około południa.

Do zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań równorzędnych na terenie miasta. Jadący rowerzysta nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem osobowym marki Toyota, w skutek czego doszło do zderzenia bocznego. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. 50 letni rowerzysta nie odniósł żadnych obrażeń, a jako uczestnik ruchu drogowego, który nie zachował należytej ostrożności został ukarany mandatem karnym.

Do groźniejszego w skutkach zdarzenia doszło w środę (05.08.2020) w godzinach rannych na terenie gminy Wielbark. 65 letnia mieszkanka Wielbarka jadąc swoim rowerem została potrącona przez pojazd osobowy. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta z bólem pleców została hospitalizowana, a policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego potrącenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x