fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Działka z siedzibą MPK na sprzedaż

Wiadomości Działka z siedzibą MPK na sprzedaż

Urząd miasta ogłosił, że na sprzedaż trafią grunty, które są dzierżawione przez spółkę MPK.

Grunty na ul. Towarowej 8, Kołobrzeskiej 38 i 40 zostaną sprzedane spółce MPK – taką decyzję ogłosił urząd miasta Olsztyna:

„Sprzedajemy w trybie bezprzetargowym, a nabywcą jest nasza spółka MPK. Jeśli transakcja zostanie sfinalizowana to dopiero pod koniec roku, ze względu na niezbędne procedury” – potwierdziła Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta.

W całokształcie będą to 4 działki, o łącznej powierzchni ok. 60 tys. mkw. MPK w tej chwili jest dzierżawcą tych gruntów i to pozwoli im sporo zaoszczędzić na ostatecznej kwocie kupna tego terenu:

„Są użytkownikami wieczystymi, dlatego też cena nieruchomości została pomniejszona o wartość prawa użytkowania wieczystego (9,24 mln zł)” – poinformował Patryk Pulikowski z Urzędu Miasta.

Finalnie zamiast 17,084 mln zł, spółka zapłaci tylko 7,84 mln zł.

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: