fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 3 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Działka z siedzibą MPK na sprzedaż

Urząd miasta ogłosił, że na sprzedaż trafią grunty, które są dzierżawione przez spółkę MPK.

Grunty na ul. Towarowej 8, Kołobrzeskiej 38 i 40 zostaną sprzedane spółce MPK – taką decyzję ogłosił urząd miasta Olsztyna:

„Sprzedajemy w trybie bezprzetargowym, a nabywcą jest nasza spółka MPK. Jeśli transakcja zostanie sfinalizowana to dopiero pod koniec roku, ze względu na niezbędne procedury” – potwierdziła Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta.

W całokształcie będą to 4 działki, o łącznej powierzchni ok. 60 tys. mkw. MPK w tej chwili jest dzierżawcą tych gruntów i to pozwoli im sporo zaoszczędzić na ostatecznej kwocie kupna tego terenu:

„Są użytkownikami wieczystymi, dlatego też cena nieruchomości została pomniejszona o wartość prawa użytkowania wieczystego (9,24 mln zł)” – poinformował Patryk Pulikowski z Urzędu Miasta.

Finalnie zamiast 17,084 mln zł, spółka zapłaci tylko 7,84 mln zł.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...