fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 23 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyński celebryta wyśmiewa wyborców Andrzeja Dudy?

Kurier Extra Olsztyński celebryta wyśmiewa wyborców Andrzeja Dudy?

Pochodzący z Olsztyna zawodnik MMA, Alan Kwieciński, na swoim Instagramie udostępnił obrazek, którym naigrywał się z wyborców Andrzeja Dudy i mieszkańców wsi.

W czwartek 16 lipca gwiazdor, na swojej relacji, zamieścił wyśmiewający obrazek prezentujący dwóch mężczyzn, których wygląd może sugerować niepełnosprawność intelektualną. Na zdjęciu widniał podpis: „Gdy wjeżdżasz do gminy w której Duda ma 60% wyborców”.

Olsztyński celebryta wyśmiewa wyborców Andrzeja Dudy?
Zdjęcie z relacji Alana Kwiecińskiego.

Lokalny celebryta nie dość, że przyrównał wyborców Andrzeja Dudy do mężczyzn z obrazka, to przy tym podkreślił, że większość jego wyborców to mieszkańcy wsi i to miałoby być umniejszeniem z jego strony.

Alan podczas trwania kampanii wyborczej otwarcie krytykował prezydenta i namawiał do głosowania przeciwko niemu. Kwieciński jest znany z programu telewizyjnego Warsaw Shore. Wystąpił także w FAME MMA i stoczył kilka walk zawodowych.

Przeczytaj także:

15 KOMENTARZE

 1. Z niego taka gwiazda i zawodnik jak z ‚koziej dupy trąba’ Aby się o kimś wypowiedzieć i skrytykować trzeba najpierw spojrzeć w lustro P. Anal. Pamiętam jak do Camela chodził i jakim był kiepskim ‚zawodnikiem’ 🙂 każda walka przegrana i nadal nic nie osiągnął… Wstydz się Alan tak po ludziach jechać!! Pochwal się może swoim WYKSZTAŁCENIEM ?? Hahaha. Niby taki z Ciebie inteligencik i wykształcony ? A rzekomo Ty „wykształcona osobo” na Trzaska głosowałeś… Więc nie trzyma się to kupy. O wykształceniu nie świadczy tylko papier ale i to jak traktujesz drugiego człowieka…. Gwiazda show, w którym pokazał jaki to jest ‚YNTELYGENTNY’ Więc jakie to masz Alan wykształcenie ?? Pochwal się….. Hahaha. W sumie już pokazałeś jakie. Olsztyn jest mały więc durni możesz szukać gdzie indziej i tam z siebie gwiazdę robić

 2. Dobrze że powiedział prawdę i wyborcach bo istotą trzeba być by w te łgarstwa uwierzyć. Okazało się że wydymał wyborców. Tfu.

  2
  2
 3. Kim Ten Celebryta niby jest ??? Znany z niczego , w głowie trociny a chce wypowiadać sie jak wykształcony intelektualista z wielkiego Miasta ha ha pochodzi z zaściankowego Olsztyna niczego nie osiągnął nie wie o co chodzi w polityce nawet pewnie nie zna ustroju Polski :)(( żałość waść Panie

  8
  3
  • A skąd Ty wiesz że jego siostra dawała we Włoszech?? Spałeś z nią? Albo byłaś tam jeśli masz takie informacje? Banda debili i plotkarzy!!! Nudny hejt bo życie w Wakacje za nudne.

 4. Duda wygrał w stylu Gołoty ,który lubił bić poniżej pasa i gryżć przeciwnika ! jak wam taki sport się podobał to już wasza sprawa . Ja wolałem Kuleja , Szczepańskiego , Pietrzykowskiego , nawet Adamek walczył bardziej honorowo i czysto.

  3
  10
 5. Taka jest prawda w tym kraju ludzie nie wykształceni z wiosek co widać po sondażach głosowali na Dudę, zablokowane umysły którym nie da się wpoić żadnej wiedzy tylko żyją w tej swojej bańce mydlanej.

  7
  12
  • Wykształciuchu, zanim otworzysz paszczę w necie, naucz się pisać. „Nie wykształceni z wiosek….”, ale na pewno niewykształceni z miast:)

   1
   2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: