20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Mężczyzna w samej piżamie na ulicy zwrócił uwagę mieszkańców, wezwano policję

WiadomościMężczyzna w samej piżamie na ulicy zwrócił uwagę mieszkańców, wezwano policję

Mieszkańcy zauważyli mężczyznę idącego w samej piżamie ulicami miasta i poinformowali o tym policjantów. Dzięki temu mężczyzna wrócił do swoich bliskich.

reklama

Czasami prosta reakcja, jedno pytanie i jeden telefon wystarczą, by zapewnić drugiej osobie bezpieczeństwo i spokój jej rodzinie. Tak było w przypadku pewnego mieszkańca powiatu iławskiego. Gdy mieszkańcy zauważyli go idącego ulicami Iławy w samej piżamie, poinformowali o tym oficera dyżurnego.

Po dojeździe na miejsce policjanci podczas rozmowy z mężczyzną ustalili, że uczestniczył on w zdarzeniu drogowym. Okazało się, że z miejsca zdarzenia został zabrany do szpitala, gdzie po wykonaniu badań i opatrzeniu został zwolniony. Policjanci ustalili, że ubrania mężczyzny zostały zniszczone podczas zdarzenia drogowego i przeprowadzanych badań, z tego powodu pozostał w wydanej mu piżamie. Podczas dalszych czynności okazało się, że jest on mieszkańcem powiatu nowomiejskiego i zamierzał „na stopa” wrócić do domu. Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do Nowego Miasta Lubawskiego i przekazali policjantom, którzy przetransportowali go do domu.

reklama

Dzięki właściwej reakcji zaniepokojonych obywateli oraz działaniom funkcjonariuszy mężczyzna bezpiecznie wrócił do domu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane