fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 15 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zarzuty dla matki i dziadka 7-latki spod Olsztynka. „Doprowadził do tzw. innej czynności seksualnej”

Zarzut znęcania się nad 7-letnią córką usłyszała kobieta zatrzymana w niedzielę przez policję w gm. Olsztynek. Dziadek dziewczynki usłyszał zarzut doprowadzenia dziecka do tzw. innej czynności seksualnej – poinformował  prokurator rejonowy Olsztyn-Południe Daniel Brodowski.

Prokurator rejonowy Olsztyn-Południe Daniel Brodowski poinformował, że matka dziecka usłyszała zarzut znęcania się nad córką. Zarzut ten obejmuje ostatnie 3 lata, obecnie pokrzywdzona dziewczynka ma 7 lat.

W chwili zatrzymania matka dziecka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Zarzut doprowadzenia dziewczynki do tzw. innej czynności seksualnej usłyszał zatrzymany razem z matką dziadek dziecka. „Wszystko wskazuje w tym momencie na to, że był to jednorazowy czyn” – powiedział prokurator Brodowski dodając, że prokuratorzy będą weryfikowali zebrany już materiał dowodowy i uzupełniali go.

Wraz z matką i dziadkiem policja zatrzymała także obecnego partnera matki. Prokurator Brodowski powiedział, że mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka i zwolniony do domu. „Nie ma podstaw do stawiania temu człowiekowi zarzutów” – powiedział Brodowski.

Prokurator poinformował, że zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy nie pozwolił prokuraturze na wniosek o aresztowanie matki i dziadka dziewczynki. „Zastosowaliśmy wobec obojga wolnościowe środki zapobiegawcze” – poinformował Brodowski.

Dziewczynka, która po zatrzymaniu matki, jej partnera i dziadka trafiła do szpitala została już z niego wypisana. „Trafiła do rodziny zastępczej, ponieważ w naszej ocenie matka jest niewydolna wychowawczo” – powiedział prokurator. Dodał, że z dotychczasowych ustaleń prokuratury nie wynika, by rodzina była objęta pomocą socjalną, czy opiekuńczo-wychowawczą. „W miejscu zamieszkania była to normalna, przeciętna rodzina” – dodał Brodowski.

ŹródłoPAP

4 KOMENTARZE

  1. W tej rodzinie musiały być już wcześniej poważne problemy,gdzie są służby odpowiadające za takie rodziny,co tam zrobiono???Jakąś porażka?

  2. Ludzie co wy piszecie za brednie prokuratorowi nie chce się chyba zupy ruszyć po tych zeznaniach które dostał.Dziewczynka mówiła że dziadek przychodził do niej i powiwdziala mamie ale ona mu tylko powiedziała że dostanie w łeb jak jeszcze raz tak zrobi i.dalej tak robi…. porażka tym bardziej że było tyle razy zgłaszane że tam coś się dzieje no ale po co było interweniować działania Mopsu i policji w Olsztynku jak człowiek zgłasza im co się dzieje. I co najlepsze nie jedna osoba to zgłaszala że tam coś się dzieje. Sama znieczulica życzę tym ludziom żeby ich takie krzywdy spotkały jak to dziecko.Nie reagować w szczególności gdy prawdopodobnie kobiecie została zebrana już wcześniej siedmioro dzieci katastrofa…. niech dalej Państwo daje 500+ takim patolom to się będzie jeszcze lepiej działo

  3. Jak mogła to być normalna, przeciętna rodzina jeżeli matka ma zarzut znęcania się nad córką od 3 lat????? Czy ja czegoś nie rozumiem??? Jeżeli kobieta jest niewydolna wychowawczo to jakim cudem nikt tego wcześniej nie zauważył??

    2
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...