fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W okręgu olsztyńskim wygrał Rafał Trzaskowski

Wiadomości W okręgu olsztyńskim wygrał Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski wygrał w II turze wyborów prezydenckich w okręgu olsztyńskim, zdobywając 55,37 proc. głosów. Andrzej Duda uzyskał 44,63 proc. poparcia – podała w poniedziałek Okręgowa Komisja Wyborcza w Olsztynie.

Dyrektor delegatury olsztyńskiej Krajowego Biura Wyborczego Piotr Sarnacki poinformował , że po podliczeniu 100 proc. protokołów wyborczych II turę wyborów prezydenckich w okręgu olsztyńskim wygrał Rafał Trzaskowski, na którego zagłosowało 223 526 wyborców. Na Andrzeja Dudę głos oddało 180 191 osób.

Liczba głosów ważnych to 403 717. Frekwencja wyniosła 62,7 proc.

Olsztyński okręg wyborczy nr 41 obejmuje powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, piski, szczycieński, węgorzewski, olsztyński i miasto Olsztyn.

W pierwszej turze wyborów prezydenckich w okręgu olsztyńskim wygrał Andrzej Duda, uzyskując poparcie 40,81 proc.; na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 32,23 proc.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: