fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Burza powaliła kilkanaście drzew. Zerwała dach szkoły

Burza, która w piątek wieczorem przeszła nad powiatem piskim na Mazurach, powaliła kilkanaście drzew. Trwa odblokowywanie dróg – poinformowała straż pożarna. Wichura zerwała także dach na budynku piskiego liceum.

W piątek po południu nad powiatem piskim burza powaliła kilkanaście drzew, które blokują drogi. Straż pożarna usuwa tarasujące drogi drzewa i konary. Strażacy apelują do kierowców o ostrożność.

Wichura towarzysząca burzy zerwała dach na budynku liceum ogólnokształcącego w Piszu. Lokalne media i mieszkańcy miasta pokazują w mediach społecznościowych, że w piskim parku drzewa zostały wyrwane z korzeniami, połamane drzewa widać też na nadbrzeżu.

Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (MOPR) na jeziorze Roś leżącym w powiecie piskim nie odnotowało żadnych poważniejszych zdarzeń. Jednocześnie MOPR ostrzega, że w nocy nad mazurskimi jeziorami będą przechodziły burze.

Burze oraz burze z gradem i silnym wiatrem mogą przechodzić w nocy nad całym regionem.

Burza powaliła kilkanaście drzew. Zerwała dach szkoły Burza powaliła kilkanaście drzew. Zerwała dach szkoły

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...