2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Brutalne pobicie na olsztyńskim Starym Mieście. Oprawcy skakali nieprzytomnemu mężczyźnie po głowie

OlsztynBrutalne pobicie na olsztyńskim Starym Mieście. Oprawcy skakali nieprzytomnemu mężczyźnie po głowie

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie dotyczące szarpaniny pomiędzy dwoma mężczyznami do której doszło przy jednym z lokali na terenie Starego Miasta w Olsztynie.

reklama

Do zdarzenia doszło w niedzielę (05.08) nad ranem na ul. Kołłątaja. Według relacji świadków kilku napastników powaliło na ziemię mężczyznę, kopali go i skakali mu po głowie. Na ziemi było bardzo dużo krwi. Grupka agresorów przeniosła się pod tzw. “filary”. Pobity leżał nieprzytomny do czasu przyjazdu policji i karetki pogotowia.

Z policyjnych ustaleń wynika, że między dwoma mężczyznami doszło do awantury, po tym jak mieli się oni pokłócić o dziewczynę. Jeden z mężczyzn oddalił się w nieznanym kierunku natomiast drugi karetką pogotowia został przewieziony do szpitala na dalsze badanie. Ostatecznie nie odniósł on poważnych obrażeń. Podczas interwencji policjanci poinformowali mężczyznę o możliwościach prawnych związanych ze złożeniem wniosku o ściganie sprawcy. Do chwili obecnej do olsztyńskiej jednostki Policji nie wpłynął żaden wniosek o ściganie (stan na dzień 08.07.2020).

reklama

Czy według Was jest bezpiecznie na olsztyńskiej starówce?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tropiciel emab umysłowych
10 lipca 2020 10:23

Widze opłaty za prąd i czynsz się zbliżają i dupa boli wyborce PiSu ? Mam nadzieję że kiedyś bedziesz potrzebował pomocy sądu np po takim pobiciu lub organów ściagnia. Wtedy zobaczysz sprawność “sofinansowania” słuzby zdrowia i policji na własnej skórze

Tm689
8 lipca 2020 22:54

Jeśli należą do platformy obywatelskiej sąd ich uniewinni.

Polecane
Ogłoszenia