fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

Artykuł sponsorowany Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z...

Na olsztyńskiej „starówce”, otworzył się już nowy pub – „V.S.20”, który swoją ofertą, może przyćmić sporą część konkurencyjnych lokali w okolicy. Przekonaj się sam.

„V.S.20” to nie będzie zwykły pub. W dwupiętrowym lokalu, położonym przy ul. Lelewela 4A, na dole znajdziemy kawiarnię, gdzie napijemy się kawy lub herbaty przy dobrym ciastku, a potem schodami na górę, prosto do pubu, w którym będziemy mieli okazję wypić piwa, jakich nie oferuje nikt inny na Starym Mieście! Mowa o BROOKLYN LAGER oraz BROOKLYN EIPA, a dodatkowo znajdziemy tam Okocim Jasne i Zatecky. Ponadto w górnej części lokalu zapalimy shishe, czy zagramy w bilard.

Tyle atrakcji w jednym miejscu, a to jeszcze nie koniec. „V.S.20” organizuje również imprezy okolicznościowe (do 50 osób). Wszystko to w najnowszym pubie w Olsztynie, w jednej z najlepszych lokacji do imprezowania. Jest jeszcze dużo wolnych terminów, choć łatwo przewidzieć, że przy takiej ofercie, może się to szybko zmienić.

 

Lokal został własnie otwarty, czyli to najlepszy moment na to, by zaszaleć na mieście. Już dziś zachęcamy do polubienia fanpage’a „V.S.20”.

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

 

 

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: