fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 26 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

Artykuł sponsorowany Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z...

Na olsztyńskiej „starówce”, otworzył się już nowy pub – „V.S.20”, który swoją ofertą, może przyćmić sporą część konkurencyjnych lokali w okolicy. Przekonaj się sam.

„V.S.20” to nie będzie zwykły pub. W dwupiętrowym lokalu, położonym przy ul. Lelewela 4A, na dole znajdziemy kawiarnię, gdzie napijemy się kawy lub herbaty przy dobrym ciastku, a potem schodami na górę, prosto do pubu, w którym będziemy mieli okazję wypić piwa, jakich nie oferuje nikt inny na Starym Mieście! Mowa o BROOKLYN LAGER oraz BROOKLYN EIPA, a dodatkowo znajdziemy tam Okocim Jasne i Zatecky. Ponadto w górnej części lokalu zapalimy shishe, czy zagramy w bilard.

Tyle atrakcji w jednym miejscu, a to jeszcze nie koniec. „V.S.20” organizuje również imprezy okolicznościowe (do 50 osób). Wszystko to w najnowszym pubie w Olsztynie, w jednej z najlepszych lokacji do imprezowania. Jest jeszcze dużo wolnych terminów, choć łatwo przewidzieć, że przy takiej ofercie, może się to szybko zmienić.

 

Lokal został własnie otwarty, czyli to najlepszy moment na to, by zaszaleć na mieście. Już dziś zachęcamy do polubienia fanpage’a „V.S.20”.

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”! Nowy pub w Olsztynie tylko dla osób od 20 roku życia. Z jedynym takim piwem na całej „starówce”!

 

 

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x