fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji

Wiadomości Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji

Jestem bezpartyjnym kandydatem na prezydenta i chcemy dzisiaj tutaj mówić, że właśnie możemy odzyskać Polskę, jako obywatele, którzy mają dość tego zgniłego układu PO-PiS-owego. Mamy dość tego partyjnego grzyba, którego się nie da zamalować podczas kolejnych wyborów. – mówił Paweł Tanajno. 

Kandydat jest znany z organizacji w internecie oraz w Warszawie tzw. strajku przedsiębiorców. Skończyło się to na przepychankach z policją. Pewnie dlatego dziś olsztyńscy funkcjonariusze tak licznie zjawili się na Starym Mieście. Było kilka radiowozów, patroli oraz policjant który nagrywał cały przebieg wiecu wyborczego. Na przemówienie kandydata nikt nie przyszedł, jedynie kilka osób zatrzymało się z ciekawości.

Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x