21 C
Olsztyn
piątek, 17 maja, 2024
reklama

Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji

OlsztynOlsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji

Jestem bezpartyjnym kandydatem na prezydenta i chcemy dzisiaj tutaj mówić, że właśnie możemy odzyskać Polskę, jako obywatele, którzy mają dość tego zgniłego układu PO-PiS-owego. Mamy dość tego partyjnego grzyba, którego się nie da zamalować podczas kolejnych wyborów. – mówił Paweł Tanajno. 

reklama

Kandydat jest znany z organizacji w internecie oraz w Warszawie tzw. strajku przedsiębiorców. Skończyło się to na przepychankach z policją. Pewnie dlatego dziś olsztyńscy funkcjonariusze tak licznie zjawili się na Starym Mieście. Było kilka radiowozów, patroli oraz policjant który nagrywał cały przebieg wiecu wyborczego. Na przemówienie kandydata nikt nie przyszedł, jedynie kilka osób zatrzymało się z ciekawości.

reklama

Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji Olsztyn odwiedził kandydat na Prezydenta RP. Nikt nie przyszedł poza funkcjonariuszami policji

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
w...
25 czerwca 2020 22:43

W Olsztynie cokolwiek się odbywa, to musi być cały tabun policjantów i ochroniarzy. Za dużo ich tu jest po prostu.

w.....
24 czerwca 2020 20:49

Państwo policyjne PiS. Policja partyjna na posyłki i polecenia PiS. Taka jest nasza rzeczywistość. Czy Wy chcecie takiego państwa???? Trzeba pogonić pisiorów!!!

Polecane
Ogłoszenia