fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji

reklama

W zeszłym tygodniu nasza redakcja został poinformowana o tajemniczej akcji olsztyńskiej policji na ul. Kanta. W operacji wzięło udział kilka nieoznakowanych wozów policyjnych.

Dostaliśmy informację, że coś nietypowego dzieje się na Jarotach. Policjanci za „Akantem” zatrzymali dwa samochody osobowe. Trwają przeszukiwania okolicy przez policjantów w cywilu. Na miejscu okazało się, że była też furgonetka z technikami policyjnymi.

Postanowiliśmy dowiedzieć się w Komendzie Miejskiej co dokładnie tam się  wydarzyło. Niestety jak to się czasem mów „z dużej chmury był mały deszcz”. – Otrzymaliśmy informację, że pojazd marki Volvo może figurować w policyjnej bazie jako utracony. Ostatecznie informacja nie została potwierdzona. – poinformował nasz rzecznik KMP.

reklama

Policjanci wylegitymowali przebywających koło auta młodych mężczyzn w samochodzie marki Audi. Jak to uzasadnili funkcjonariusze „znajdowali się blisko miejsca przestępstwa”.

Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji Polowanie na złodzieja samochodu na Jarotach. Tajemnicza akcja policji

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze