fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Do tej pory 25 interwencji strażaków po burzach na Warmii i Mazurach

Wiadomości Do tej pory 25 interwencji strażaków po burzach na Warmii i Mazurach

25 razy interweniowali do tej pory strażacy usuwając skutki burz, które przeszły w środę późnym popołudniem przez Warmię i Mazury. Usuwano głównie powalone drzewa i połamane konary – poinformował rzecznik warmińsko-mazurskich strażaków Rafał Melnyk.

Jak wskazał, strażacy w regionie usuwali połamane pojedyncze drzewa i konary. Drzewa, które zostały powalone przez silne porywy wiatru były usuwane na bieżąco z dróg lokalnych. Nie było w związku z tym utrudnień w ruchu; trasy są przejezdne – dodał.

Jak mówił Melnyk, burze przeszły nad powiatami: mrągowskim, piskim, ostródzkim, szczycieńskim i olsztyńskim. Strażacy interweniowali także w dwóch przypadkach zalanych piwnic, wypompowując z nich wodę.

Poinformował, że w regionie po przejściu burz do tej pory straż nie odnotowała zgłoszeń o jakichkolwiek osobach poszkodowanych, uszkodzonych budynkach czy zerwanych dachach.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x