fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 3 grudnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Powinniśmy przygotować się na atak zimy?

Wiadomości Powinniśmy przygotować się na atak zimy?

W ostatnim czasie pogoda raczej nie przypominała zimowej aury – było bardziej szaro niż biało, a i temperatura, jak na grudzień, była dość wysoka. Aż do minionej niedzieli, kiedy mieszkańców Olsztyna zaskoczyły opady śniegu i deszczu ze śniegiem. 

Mimo niewielkiej dodatniej temperatury w ciągu dnia, wczorajsze opady były nad tyle intensywne, że stolica regionu szybko pokryła się białym puchem, a resztki śniegu nadal zalegają na miejskich chodnikach. Dziś (14.12), zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej PIB, nie musimy się raczej spodziewać powtórki z niedzieli. Dzień będzie dość jasny – zachmurzenie umiarkowane – i chłodny. Maksymalna temperatura w Olsztynie wyniesie 2 st. C.

Nadchodząca noc przyniesie już przymrozek do -2 st., a niebo zaciągnął chmury. Duże zachmurzenie ma się utrzymać również we wtorek, do tego w stolicy regionu mogą się pojawić słabe opady śniegu. Temperatura w ciągu dnia spadnie o jedną kreską w stosunku do poniedziałku.

W środę wprawdzie się nie ociepli, ale na niebie pokaże nam się więcej słońca. Niestety, już następnego dnia znów się zachmurzy nad Olsztynem i taka aura utrzyma się przez kilka nadchodzących dni. Jedynie w piątek możemy spodziewać się dość znacznego skoku temperatury – nawet do 5 st. Warto pamiętać o parasolach lub kurtkach z kapturem, bo tego dnia nad naszym miastem mogą wystąpić przelotne opady deszczu.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x