fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie

WiadomościNiebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

To już kolejny w Olsztynie fałszywy alarm o niebezpiecznych substancjach w budynkach szkolnych podczas trwania matur.

reklama

Tym razem do ewakuacji uczniów doszło na terenie III Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie. Strażacy przybyli na miejsce po tym jak wpłynął mail z informacją o ładunku. Razem z policją zabezpieczyli miejsce. Funkcjonariusze KMP stwierdzili, że nie ma zagrożenia. Uczniowie wrócili do szkoły.

Przypomnijmy. W poniedziałek w liceum mundurowym w Olsztynie i szkole z ukraińskim językiem wykładowym w Górowie Iławeckim przed maturami odebrano telefony o możliwych niebezpiecznych substancjach w budynkach. Alarmy również okazały się fałszywe.

reklama

Więcej: 

Alarmy o niebezpiecznych substancjach w budynkach przed maturami w dwóch szkołach

reklama

Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie Niebezpieczna substancja w liceum? Maturzyści przed szkołą czekali w stresie

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama