fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS

reklama

Grupa obywateli jest niezadowolona z obecnego rządu w Polsce. Zrzeszyli się na Facebooku, a niechęć dotarła również do Olsztyna. 

Ma to być oddolny ruch obywatelski. Członkowie chcieli zorganizować w sobotę protest w centrum Olsztyna, lecz nie uzyskali na to zgody. Zdecydowali się na spacer po starówce.

Jeden z protestujących stwierdził, że chcą być jak najbardziej apolityczni, a ruch ma być narodowy. Suweren ma mieć prawo rozliczyć polityków za obietnice których nie spełniają. Chcą obudzić polaków zanim będzie za późno.

reklama

Są niezadowoleni z tego jakie zostały podjęte decyzje podczas epidemii w Polsce, że to zdusiło gospodarkę. Klasa średnia nie jest wspierana przez rząd, który uprawia propagandę.

Domagają się też prawa do masowego protestowania mimo stanu epidemii w Polsce. Za przykład podali strajk przedsiębiorców w Warszawie, który miał według nich być spacyfikowany przez policję.

Mimo promowania protestu przez niektóre olsztyńskie media na protest przyszło tylko kilka osób.

W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS W Olsztynie spacerowali przeciwko rządowi PiS

reklama

Najnowsze ogłoszenia

6 KOMENTARZY

6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze