fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Osobą, u której stwierdzono nowe zakażenie koronawirusem jest ksiądz

Wiadomości Osobą, u której stwierdzono nowe zakażenie koronawirusem jest ksiądz

Po ponad tygodniu bez odnotowanych nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. warmińsko-mazurskim odnotowano w piątek jeden pozytywny wynik – poinformował  wojewódzki inspektor sanitarny Janusz Dzisko.

Dzisko poinformował, że pozytywny wynik badania uzyskano z wymazu od mężczyzny z powiatu braniewskiego. „Już jest przeprowadzane w tej sprawie dochodzenie dotyczące kontaktów tej osoby z innymi i należy się liczyć z decyzjami o kwarantannie” – powiedział  Dzisko.

Rzecznik prasowy wojewody warmińsko-mazurskiego Krzysztof Guzek poinformował, że zakażona osoba znajduje się w izolacji domowej.

Z nieoficjalnych ustaleń  wynika, że osobą, u której stwierdzono zakażenie jest ksiądz z Braniewa. Prawdopodobnie zakaził się poprzez kontakt z osobą z Małopolski.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x