fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 6 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Dlaczego warto studiować w Elblągu a nie w Olsztynie?

Konkurencyjna oferta edukacyjna i doskonała baza dydaktyczna – tym kusi przyszłych kandydatów na studia Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna.

Jeszcze parę lat temu pomysł studiowania w Elblągu wydawałby się zaskakujący. Obecnie, wraz z rozwojem kształcenia wyższego na Żuławach, oferta edukacyjna tamtejszych uczelni staje się konkurencją dla prywatnych szkół w Olsztynie i nawet Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, który z pozycji regionalnego hegemona, uznał, że każdy kandydat na studia będzie pukał do jego bram. Nic bardziej mylnego.

Dlatego o maturzystów zabiega utworzona w 2001 roku Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, która prowadzi kształcenie na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Kształcenie odbywa się na kierunkach:

• Pedagogika
• Psychologia
• Zarządzanie
• Administracja
• Bezpieczeństwo wewnętrzne
• Pielęgniarstwo
• Ratownictwo medyczne
• Fizjoterapia
• Położnictwo (nowy kierunek)

Uczelnia wyposażona jest w bogaty księgozbiór biblioteczny, studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania w kilku kołach naukowych, korzystać z rozbudowanego systemu stypendialnego, czy programu studenckiej wymiany międzynarodowej Erasmus +. Nad całością kształcenia czuwa wysoko kwalifikowana kadra naukowa. Nauczyciele kierunków medycznych wywodzą się z prestiżowych uczelni medycznych.

Zajęcia z pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego i fizjoterapii odbywają się w nowoczesnym Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, które odzwierciedla realne warunki pracy pracowników ochrony zdrowia. Centrum wyposażone jest w nowoczesne trenażery, fantomy i symulatory, dzięki czemu możliwe jest maksymalne urealnienie nauki przyszłych pielęgniarek, ratowników medycznych czy fizjoterapeutów.

Całość kształcenia odbywa się w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2. Sale seminaryjne i wykładowe są przestronne i w pełni wyposażone i mogą budzić zazdrość władz innych uczelni. Nauka w takim miejscu to przyjemność.

Siedziba EUH-E znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP i kilka kilometrów od obwodnicy, co przy obecnym stanie dróg sprawia, że podróż z Olsztyna do Elbląga jest komfortowa i zajmuje ledwie ponad godzinę. Samo miasto w niczym nie ustępuje innym ośrodkom akademickim, a jego oferta kulturalno-rozrywkowa oraz bliskość Zalewu Wiślanego zdecydowanie podnoszą jego atrakcyjność.

Poza standardową ofertą dla absolwentów Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna oferuje również studia podyplomowe, kursy i szkolenia. Ci, którzy złożą dokumenty do 10 września, mogą skorzystać z promocji i uzyskać zniżkę na pierwszy semestr nauki w wysokości 300 zł. Uczelnia prowadzi również studium kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

Rekrutacja na studia do EUH-E rozpoczyna się 1 czerwca. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń na dany kierunek. Więcej na temat oferty kształcenia, zasad rekrutacji i opłat znajdziecie na stronie uczelni: www.euh-e.edu.pl lub na fan page szkoły: www.facebook.com/ElblaskaUHE

Dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się z centrum rekrutacji od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16 pod numerami telefonów: 55 239 39 55, 55 239 38 10, 512 543 321 lub pisząc na adres: [email protected]

Noelle – bezprzewodowy symulator kobiety rodzącej

Newborn Tory – symulator noworodka

Sala SOR

Pracownia anatomiczna ze stołem anatomicznym SECTRA

HAL najbardziej zaawansowany symulator

Sala operacyjna

Wielozadaniowy symulator HAL

Pracownia mikrobiologiczna wyposażona w 24 stanowiska mikroskopowo – komputerowe

Hol główny uczelni

Aula wykładowa

Aula wykładowa

Aula wykładowa

Aula wykładowa

Za szkłem weneckim – stanowisko umożliwiające prowadzenie symulacji pod czujnym okiem kamer

Hol główny uczelni

Hol główny uczelni

Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

Strefa wypoczynku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...